Софокл

АНТІГОНА

трагедія
zamovuty

antig

Одна з найпопулярніших п’єс античної драматургії сьогодні виявилась напрочуд актуальною. Чи можливо залишитись людиною у конфлікті Долі, Влади та Гордині? Чи може одна людина змінити навколишню ситуацію? Ми шукаємо відповіді разом із героями п’єси.

Виставу створено в рамках Міжнародного театрального проєкту спільно з грецькою компанією Art Syndicate та за підтримки Посольства Греції в Україні. Над роботою у проєкті брали участь як українські, так і грецькі митці. В своїй роботі міжнародна постановча група спробувала поєднати традиції давньогрецького театру, музики, українських сценічних традицій та сучасного європейського досвіду. Костюми, які є відголоском та даниною давньогрецькому костюму, створені та привезені відомим грецьким дизайнером-модельєром Ласкарісом Валаванісом. Композитор Володимир Дадикін, працюючи над музикою для вистави, використовував звучання автентичних музичних інструментів Давньої Греції.

Вистава брала участь у позаконкурсній програмі І Міжнародного театрального фестивалю камерних вистав AndriyivskyFest та у XVII Міжнародному літньому театральному фестивалі Butrinti Summer Festival (м. Бутрінті, Албанія).

icon photo1фото icon video1відео

Автор ідеї та продюсер – Еммануїл Куцуреліс (Греція)

Режисери – народна артистка України Ірина Кліщевська (Україна), Еммануїл Куцуреліс (Греція)
Сценографія – Марія Каламара (Греція)
Художник по костюмам – Ласкаріс Валаваніс (Греція) 
Композитор - Володимир Дадикін
Хореограф – Ганна Лисенко

Звукорежисер - Світлана Петренко
Художник по світлу - Ірина Макарова, Олег Пустовіт
Художники – Світлана Заікіна, Валерій Софронов

Переклад - Борис Тен

Дійові особи:

АНТІГОНА – заслужена артистка України  Марія Грунічева
ІСМЕНА – Ольга Васинюк
КРЕОНТ – заслужений артист України Олег Коваленко
ЕВРІДІКА- заслужена артистка України Валентина Бойко
ГЕМОН – Дмитро Мельничук
ТІРЕСІЙ – заслужений артист України Станіслав Колокольніков, Петро Миронов
СТРАЖ – Ігор Марусяк
ПЕРШИЙ ВІСНИК – Віктор Бакунов
КОРИФЕЙ ХОРУ, ДРУГИЙ ВІСНИК – заслужений артист України Сергій Ладесов 
Хор фіванських старійшин.

Тривалість вистави: 1 год. 20 хв.

Вистава йде в Камінній залі. Вільна посадка.

Вартість квитка 200 грн.

Комментарии  

+3 # Асадов Владимир 22.09.2018 22:33
Класика - тому й неповторно. Нема у виставі головної ролі. Кожен актор створює неповторний образ. Почуття протистоять обов"язку, обов"язок - владі, влада - долі. Чудова грецька аранжировка усього дійства переносить глядача в інший світ, де вирують пристрасті
+2 # Степан 06.11.2018 19:59
вічна класика, чудові актори, неперевершена грецька обробка, я закохався в Антігону
+2 # Виктория 15.11.2018 19:59
Актерская игра - не игра, жизнь. Спасибо блистательная Ирина Клищевская. Столько самых настоящих слез на сцене давно не видела. Минимальное расстояние между зрителями и сценой позволило ловить каждую эмоцию, взгляд и даже дыхание.
+2 # Aleksandr 15.11.2018 20:02
Чтобы понять суть нынешней украинской трагедии, было бы полезно посмотреть и понять «Антигону». Издавший законы царь, уже не властен над законом, потому что законы пишутся прежде всего для самих царей, чем для плебеев. Это делает царя царем, в этом истинная суть элиты.
+3 # Мария 27.04.2019 08:04
Дякую всім-всім-всім за таку сильну виставу! Шановні актори, низький уклін за Вашу працю і справжню магію на сцені! Настільки зворушливо! Рухи, взаємодія- все точно, як годинниковий механізм! Не було враження важкості і депресії, навпаки- все дуже динамічно, чуттєво, емоційно, до сліз! На одному диханні! Тут згадувалось вище про "справжні сльозі" - згодна на 1000% - вразило до глибини душі! Театр "Колесо", Ірино Яківно, БРАВО!