Агата Крісті

МИШОЛОВКА

Переклад О. Дроздовського 

детектив

    mouse n pic

Лондонське передмістя, яке відрізане від усього світу заметами, з його загадковими вбивствами та дивними мешканцями змусить вас втягнутись в інтелектуальну гру від Королеви Детективу.
Вистава брала участь у незалежному містичному фестивалі авторів "Німфа".

фото icon video1відео
 

Дійові особи та виконавці:

МОЛЛІ РЕЛСТОН - Ольга Армасар

ДЖАЙЛС РЕЛСТОН - Олександр Кокарєв

КРІСТОФЕР РЕНВіктор Бакунов

МІСІС БОЙЛ - заслужена артистка України Галина Зражевська, заслужена артистка України Наталія Надірадзе-Вронська

МАЙОР МЕТКАФ - заслужений артист України Олег Коваленко, заслужений артист України Сергій Ладесов

МІС КЕЙСУЕЛЛ - Анна Артем'єва, Ольга Васинюк

МІСТЕР ПАРАВІЧІНІ - заслужений артист України Станіслав Колокольніков, заслужений артист України Олег Лепенець  

СЕРЖАНТ ПОЛІЦІЇ ТРОТТЕР - Денис Драчевський, Арсентій Примак

 

Постановка - народна артистка України Ірина Кліщевська, заслужена артистка України Марія Грунічева

Сценографія - Світлана Заікіна

Костюми - Валентина Плавун

Композитор - народний артист України Михайло Чембержі

 

Вистава брала участь у Х Незалежному містичному фестивалі авторів "Німфа".

 

Тривалість вистави 2 год. 15 хв. 

Вистава на 2 дії. Йде в Камінній залі.

Вартість квитка 350 грн.

Комментарии  

+7 # Наталия Антонова 19.11.2015 09:49
18 ноября была на прогоне спектакля. Игра актеров на высоком уровне, спектакль имеет современное прочтение и, думаю, будет иметь долгую и счастливую жизнь. Очень понравился,полу чила море удовольствия. Стас Колокольников великолепен, безукоризненная работа! Браво всей труппе, браво Маше Груничевой!
+6 # Радетель 30.01.2016 10:57
Спасибо всей труппе, это было великолепно!!!!

Парфен Радетель
+6 # Marina 24.02.2016 13:13
хороший спектакль! интрига выдержана до конца! Это очень порадовало 8)
+6 # Анна 15.06.2016 11:25
Представление очень понравилось. Актеры молодцы, 100% ощущение реалистичности происходящего. Обязательно придем еще на другие представления этого театра
+5 # Андрей 26.08.2017 21:32
Відмінна постановка і чудова гра акторів. Якщо хтось вагається йти на цей спектакль чи ні, то однозначно йдіть) Порадувало і те, що спектакль українською мовою, а також креативний підхід до технічних оголошень.
+5 # Ярослав 13.10.2017 19:00
Вистава "Мишоловка" за Агатою Крісті - це найгеніальніша вистава, яку бачив за своє життя. Читаю "Мишловку" Крісті і вам раджу
+9 # Наталія 12.11.2017 23:26
Культурний вікенд 100% удався! Дякуємо театру ''Колесо'' за неймовірний вечір Київський академічний театр КОЛЕСО/Kiev Akademic Theater Koleso! ''Мишоловка'' у Вашому виконанні - просто супер! Актори величезні молодці! Кожен рух, кожна емоція - усе на висоті! Інтригу вистави тримали до останнього...то му, хто ще не бачив і хоче додати чогось такого детективного у свій буденний ритм -
вам точно сюди! Тут сумувати не вийде, бо буде просто ніколи за кількістю пропонованих і можливих версій-розгадок ! У мене їх теж було чимало! ;) А ще що я відмітила і що мені ну дуууже сподобалось, що спектакль був українською мовою! Дуже порадувало мою філологічну душу! Ще раз ДЯКУЮ усьому творчому колективу! Саме цю виставу я уже зарахувала до розряду своїх улюблених!
+6 # Оксана 18.01.2018 09:58
8/01/18 смотрела этот замечательный спектакль в блистательном актерском составе! И постановка и игра актеров достойны самых высших похвал! Спасибо огромное за доставленное удовольствие!По радовали, удивили и окончательно влюбили в свой театр!
Всем всем рекомендую!
+3 # алла 16.03.2018 13:58
Чудова вистава у виконанні чудового колективу театра - непереревершені Аліна Проценко, Наталія Надірадзе, Олександр Дідик, Олег Лепенець створили на сцені реальну атмосферу англійського детективу - стильно і смачно! :-)
+3 # Costa 29.09.2018 08:06
Велика подяка акторам за чудову гру! :lol: Особливо хочется відмітити чоловічий склад - фантастично відтворені образи та емоції! : :-)
+2 # Ірина 18.10.2018 17:10
Було чудово! Дуже дякуємо! Але ми знайшли "помилку" в Агати Крісті ;) Не буду розкривати карти, щоб глядачам було цікаво розгадувати детектив та ще й знайти у ньому помилку автора )
+3 # Оксана 24.10.2018 18:46
Хто є таким самим безкінечно відданим прихильником Агати Крісті, як я, той безсумнівно знає про "Мишеловку". Єдина п'єса, яка є абсолютним рекордсменом по кількості постановок і безперервно йде в театрі Лондона. Прекрасна гра акторів, класичне прочитання і ефект повної присутності (всього два ряди і глядачі фактично на сцені сидять).
І звичайно ж, по завершенню, нас чемно попросили не розказувати нікому хто вбивця))
+5 # Людмила 15.11.2018 21:27
Люблю театр « Колесо « на Андреевском спуске! Сегодня была «Мышеловка» Агаты Кристи! Восхитительный спектакль! Непревзойдённая игра актеров! Браво!
+2 # Theatre.love 22.11.2018 20:00
Детектив на сцені театр? Думаєте, це неможливо? А ось наші волонтери відвідали “Мишоловку” Агати Крісті у постановці театру Київський академічний театр КОЛЕСО і залишилися у захваті:
“Дві години вистави пройшли непомітно, на одному подиху. Чудова гра акторів захоплює з перших хвилин вистави і складалося враження, що ти справді опинися в затишному пансіоні провінційного англійського містечка 20-х років. До останнього моменту глядачам було важко здогадатися, хто є справжнім вбивцею, інтрига тримали до кінця вистави, а обвинувачувальн і факти були майже проти кожного героя вистави, окрім справжнього злочинця. Але, не буду відкривати цю таємницю, а краще пораджу всім неодмінно відвідати цю виставу. Виставу вважаю такою, про яку хочеться розповісти та поділитися враженнями. Костюми та декорації ідеально відображають епоху, яка описується в детективі та передають атмосферу Лондона. Вперше побачила на сцені театру детектив, вважаю одним з найбільш актуальних жанрів для постановок”.
+6 # Сергій 24.11.2018 09:02
Кілька слів про виставу:Вдалий підбір акторів, робота костюмера і декоратора,майж е на 5.Треба відзначити гарну роботу Галини Зражевської.Зап ам'яталась роль Крістофера Рена (Ол.Дідик)-чітк о вибудований образ...Ну а Олег Лепенець просто насолоджувався перебуванням на сцені на відстані 1 м.від глядачів.Легко і невимушено передаючи нам погляд на життя італійця Паравічіні.Щира подяка режисеру театра Ірині Кліщевській за сміливий вибір і вдалу постановку.Ще раз дякую за гарну гру всім акторам!Браво!! !
+4 # Наталья 08.12.2018 21:29
Ми сьогодні театрали! були на детективній п’єсі «Мишоловка» за Агатою Крісті. Вперше на детективі. Сподобалось дуже! Відмінна постановка і чудова гра акторів і інтрига витримана до кінця, все в стилі Агати) Порадувало і те, що спектакль українською мовою, а також креативний підхід до технічних оголошень та прохань виключення звуку на телефоні. Акторам браво!
+5 # Анжела 31.01.2019 07:16
Киевские театры - это нечто. Начиная от Леси и заканчивая учебный театром студентов из Карпенко. И вот недавно побывала в театре Колесо на "Мышеловке" по Агате Кристи. Если вы скептически настроены к детективам на театрально сцене - вам обязательно стоит пойти. Казалось бы, настолько известное произведение, но какие режиссерские находки. Не было ни единого момента, когда бы актеры не действовали. Взгляды, мимика, интонации - буквально все передает дух 20-х годов старой Англии. Все действие ведет эмоциональное напряжение, которое в кульминации образует катарсис у зрителя. Мощно, ярко, напряженно. Я всегда любила Колесо за их непосредственны й и свежий взгяд. После "Мышеловки" люблю их еще больше.
+3 # Софія 04.02.2019 11:28
Актори классні, вистава цікава! Раджу переглянути! :D
+2 # Наталья 04.02.2020 17:31
Отличная постановка в лучших традициях английского детектива!Агата Кристи - непревзойденный мастер интриги.Камерна я атмосфера театра погружает зрителя в сюжет.Спасибо! ))
+4 # Лариса 07.02.2020 13:43
Спектакль 06.02.2020 "Мышеловка" впечатлило всё игра актёров,режессу ра,оформление спектакля,атмос фера.Всем большое спасибо за талант, мастерство, за приятные эмоции.
Успехов театру.
+6 # Олег 28.05.2021 07:59
Бомба-граната. Кожен актор максимально відіграє свого персонажа по типажу наче вони реально там знаходяться. :-*
+4 # Микола 25.01.2022 21:54
Був сьогодні. Мовчу бо слів не вистачає. Дякую :)
+1 # Ярослав 19.04.2023 16:45
Сюжет вистави інтригує. Особливого ефекту додає й саме театральне приміщення - маленьке старовинне і таємниче з гвинтовими сходами та каміном. Ну, і звісно цей надзвичайно красивий голос, з дитинства знайомий з багатьох фільмів. У цій виставі він до того ж вельми дотепний.
0 # Ірина 20.10.2023 08:24
Вчора були на виставі. Дуже дякуємо улюбленому театру "Колесо" за неповторну атмосферу і чудову постановку! Особливо сподобалася неперевершена гра Олега Лепенця, Галини Зражевської, Олега Коваленка й Ольги Армасар. Дякуємо вам і браво!
+3 # Наталя 26.02.2024 17:07
Ми з чоловіком є палкими прихильниками театру. Передивились майже всі вистави. Гра акторів на вищому рівні. Вони дійсно вкладають душу в кожну роль. Атмосфера фойє та сцени як в камінному залі,так і на основній сцені зачаровує своєю вишуканістю. Ми тут відпочиваємо і насолоджуємося одночасно. Щиро дякуємо звсім акторам та адміністрації за таку нелегку,але безцінну працю ! Успіхів вам!
0 # Наталія 20.03.2024 21:18
Дуже дякую за чудову виставу! Привела сина 13 років, це був його перший дорослий театральний досвід - ми у захваті! Бачити акторів так близько, кожен рух, то значно посилює враження. Ще раз дякую за таку можливість!