Надія Симчич

МИ, МАЙДАН

Fb.doc читання

zamovuty 

maydan

Театральна премія «Київська пектораль» за «Найкращу виставу камерної сцени».

Виставу створено в жанрі документальної драми: текст п’єси заснований на свідченнях активістів у соціальних мережах і відтворює події листопада 2013-го — лютого 2014 року. Стилістика вистави аскетична, слова, які актори промовляють зі сцени, настільки правдиві, що не потребують сценічного розігрування. Уява глядачів сама підсвічує в пам’яті потрібні картинки.

Виставу присвячено студентам, журналістам, самооборонівцям, медикам, священникам, волонтерам, киянам і приїжджим, — усім, хто в дні Революції Гідності вийшов на Майдан і став співтворцем новітньої історії України.

З нагоди Дня Героїв Небесної Сотні виставу грали в Українському Домі (м. Київ).
Вистава брала участь в проєкті "Шана. Гідність. Свобода" - гралась в академічному театрі ім. В. Магара (м. Запоріжжя).
Вистава брала участь в незалежному містичному фестивалі авторів "Німфа".

icon video1 вiдео  icon press1 преса


Режисер-постановник - народна артистка України Ірина Кліщевська

Художник - Світлана Заікіна

Музичне оформлення - Олексій Куций

Відеоряд - Денис Драчевський

 

Актори:

Жінки: Ольга Васинюк, заслужена артистка України Наталія Надірадзе-ВронськаАнна Артем'єва

Чоловіки: Денис Драчевський, заслужений артист України Олег Лепенець, Ігор Марусяк, Андрій Мороз, Владислав Пупков.

У виставі бере участь квартет Капели ім. Л. Ревуцького.

 

Тривалість вистави 1 год. 10 хв.

Вистава йде на основній сцені. Вільна посадка.

Комментарии  

+3 # Катерина 21.02.2018 15:21
За запрошенням друга відвідали з хлопцем цю виставу. Я була дуже вражена. Живу в Україні нещодавно. Мені багато розповідали друзі про ті події, я багато про них читала, але вистава, яка створена з опису подій саме їхних учасників, занурює у ту атмосферу. Три рази зал вставав. Напевно у більшості (якщо не у всіх ) глядачів час від часу з'являлися сльози...
Коли у фіналі ми всі разом співали гімн, в мене перехоплювало дихання.
Для мене це була особлива вистава. І особливе запрошення. І мені здається, це дуже важливо. Важливо для кожного з нас, для кожного, хто має щастя жити в Україні. Щиро дякую акторам та театру Колесо за ці враження.
+1 # Віктор 08.11.2018 19:26
IШановний Театре, влітку 2018 року випадково потрапив на виставу театра, був безмежно вражений театральним мистецтвом акторів.
Неповторно і талановито !
Хотілося б якомога раніше дізнатись репертуар на грудень. Тоді б я заздалегіть придбав квиток. Я з Дніпра і збираюсь бути в Києві наприкінці грудня 2018р.Цікавлять вистави "Генерали у спідницях" та " Ми, Майдан" З повагою - Віктор Волошко
+2 # Aleksandra 21.11.2018 21:08
Подивилась виставу, хоча це навіть не можна назвати виставою, це спомин... Я давно так не плакала і не встидалась своїх сліз. Я дивилась і згадувала своє і впевнена, що кожен, хто дивився, теж згадував своє. Не можна забувати Майдан...
+2 # Катерина 22.11.2018 08:45
"Пливе кача"...ця пісня знову і знову пробирає .хвилює.нагадує ..про втрати..Мвйдану ..На сцені театру "Колесо" її виконали мої улюблені співаки з квартету "Імпресіо"..у виставі "Ми-Майдан"..Пр о виставу писати важко..Це хронологія подій..які спливають перед очима ..До сліз розхвилювальова ні глядачі..зі сльозами на очах актори..Уклін всім до землі!!!Тим.що загинули зА СВОБОДУ ТА ГІДНІСТЬ УКРАЇНИ- ВІЧНА ПАМ.ЯТЬ у наших серцях.