Микола Куліш

БЛАЖЕННИЙ ОСТРІВ

комедія на 2 дії

tickets 0325 серпня (нд.) о 18:00
27 серпня (вт.) о 18:00

blaj

Три нагороди на XV Всеукраїнському фестивалі "Тернопільські театральні вечори. Дебют" в номінаціях "За режисуру третього ступеню" (заслужена артистка України Марія Грунічева), "За найкращу жіночу роль другого плану " (Олена Тертична) та "За акторський ансамбль".

Дві нагороди на XXIII Міжнародному театральному фестивалі "Мельпомена Таврії" (м. Херсон): "Акторська майстерність" (Петро Миронов за роль Гуски), "Акторський ансамбль".

Вистава брала участь у віртуальному фестивалі "Граємо Куліша".

У нашій виставі ми сміємося, щоб не заплакати. Ми з гумором розповімо вам про події, які зазвичай подаються зі скорботою в голосі. Але ми вважаємо, що очищення сміхом не менш корисне, ніж очищення сльозами.

Режисер вистави максимально прибирає ознаки часу, акцентуючи свою увагу на простій історії. Проте саме такий контраст дає змогу відчути дух часу. Трагедія людини, яка втратила орієнтири та зв'язок з епохою. Блаженний острів, як обітований (обіцяний) край, що має принести спасіння героям вистави, залишається лише мрією. За першим, поверхневим комедійним планом, режисеру вдалося розкрити справжню драму  простої людини.

icon photo1фото   icon video1відео


Режисер - заслужена артистка України Марія ГРУНІЧЕВА
Композитор - Володимир ДАДИКІН
Хореограф - Ганна ЛИСЕНКО
Художники - Наталія РИДВАНЕЦЬКА, Сергій РИДВАНЕЦЬКИЙ

Дійові особи та виконавці:
Секлета Семенівна -  заслужена артистка України Галина ЗРАЖЕВСЬКА
Івдя - заслужена артистка України Наталія НАДІРАДЗЕ-ВРОНСЬКА
Гуска Саватій Савлович - Петро МИРОНОВ
Устонька - Ольга АРМАСАР
Настонька - Ірина СТАСЕНКО
Христонька - Олена ТЕРТИЧНА
Хростонька - Тетяна ЛУКАЧИНА
Пистонька - Ольга ВАСИНЮК
Онисонька - Ангеліна ЗУБАЛЬ
Охтисонька - Анна АРТЕМ’ЄВА  
П’єр Кирпатенко - Віктор БАКУНОВАрсентій ПРИМАК
Рибалки:
Рудий - Олександр КОКАРЄВ, заслужений артист України Станіслав КОЛОКОЛЬНІКОВ, Ігор МАРУСЯК
Маркович - Олександр БІРЮКОВ, заслужений артист України Олег ЛЕПЕНЕЦЬ

Тривалість вистави 2 год.10 хв. 

Вистава йде на основній сцені. Вільна посадка.

Вартість квитка 270 грн. 

Комментарии  

+2 # ludmila 05.11.2017 19:51
Чудова вистава, в ній все органічно- і постанвока і музика і пластика і звісно гра акторів. дякую, що наблизили до нас Миколу Куліша, який і сьогодні актуальний в своіх п"єсах!
+3 # Анастасія 05.11.2017 19:53
Раджу всім купити квитки і насолодитися прекрасним спектаклем в театрі "Колесо" :-) Чудова гра акторів і цікава оригінальна постановка режисера!
+2 # Володимир Петранюк 16.11.2017 21:25
Справжній Театр! Я давно не бачив такого чарівного театрального дійства. Вітаю мою дорогу колєжанку Ірину Кліщевську , режисера Марію Грунічеву, Стаса Колокольнікова і всю Фантастичну родину Гуски з прем'єрою. Браво!
Володимир Петранюк - художній кернівник Театру української традиції "Дзеркало"
+2 # Коля 09.02.2018 08:40
шикарно, просто шикарно!!!
+3 # Людмила 09.02.2018 15:51
Замечательный спектакль! Спасибо и Браво!
-4 # Ліля 01.04.2018 19:33
Це було жахливо.Насправ ді і безповоротно.Ст рашне перегравання акторів.Абсолют но невдала постановка.Якщо ви в даний момент думаєте " йти - не йти" -НЕ ЙДІТЬ,це зекономить вам нерви і,зрештою,гроші .Якщо вас не зупинить і моє враження від перегляду - візьміть з собою велетенську пляшку коньяку - це має згладити ваш негатив від перегляду даного спектаклю.
+2 # Алла 04.04.2018 12:23
Я і мій чоловік були на виставі 01,04,2018 на 19:00. Спочатку було дуже незвично, бо близько сцена. А потім як ми влилися в атмосферу і звикли до сцени, то кращої вистави ми не бачили, якщо хочете сміятися 2,5 години, то вам варто відвідати її.
+3 # Оксана 19.05.2018 11:10
Вистава чудова! Величезна подяка від громадської організації Кримська діаспора за можливість долучитися до справжнього мистецтва!
+2 # Олександра 08.06.2018 19:22
Сьогодні відвідала спектакль "У КИЄВІ, НА ПОДОЛІ..." Талановита, щира та самовіддана гра як кожного з акторів так і усього ансамблю подарувала незабутній вечір радості та щастя, що Київ має такий самобутній та професійний колектив. Вистава, як і інші чудова. Поєднання українського та єврейського гумору на залишило байдужим жодного глядача. Дякую за надхненну працю!
+1 # Елена 01.09.2018 20:58
Сегодня смотрели замечательный спектакль. Спасибо всему коллективу театра Колесо. Восхитительный спектакль , замечательная игра актеров. Мои гости с Казахстана в восторге!
+2 # Ольга 19.04.2019 12:44
Вистава трохи специфічна. Мені сподобалось аж настільки, що сміялась 2 години підряд. Такої дози сміху не було в мене ще під час перегляду вистав. Тож якщо Вам не потрібне логічне розуміння подій(інколи мені здавалося, що на сцені відбувається казна-що) і Ви готові сміятися не з подій, а просто з поведінки та міміки героїв, то вистава сподобається.Ак тори грали пречудово. Дуже їм дякую.
0 # ольга 04.03.2023 20:19
Сьогодні відвідала спектакль Блаженний острів. Мені дуже сподобалось. Дякую. Актори неперевершені. Вистава - дінамічна. І ковбаска краківська дуже смачна! За ковбаску - окреме спасибі!