Педро Кальдерон де Ла Барка

переклад  з іспанської Сергія Борщевського 

ДАМА-ПРИМАРА  

комедія плаща і шпаги на 2 дії
zamovuty

damaprТаємничі листи, предмети, що потрапляють у руки не тим персонажам. Дами в кринолінах, мужні кавалери-дуелянти триматимуть інтригу протягом усієї вистави. Герої занурять глядача в атмосферу пристрасної Іспанії. Прекрасна незнайомка-привид та безстрашний лицар обов’язково мають знайти своє кохання у фіналі цієї чарівної історії.  

фотовідео  преса

 

Режисер-постановник - народна артистка України Ірина КЛІЩЕВСЬКА

Художник-постановник - Світлана ЗАІКІНА

Композитор - народний артист України Михайло ЧЕМБЕРЖІ

Хореограф - заслужена артистка України Олександра МАЙОРОВА

Фехтування - народний артист України Володимир АБАЗОПУЛО                                         

 

Дійові особи та виконавці:

Дон Мануель Вадим ЛЯЛЬКО

Дон Луїс Едуард КІХТЕНКО

Дон Хуан Андрій МОРОЗ

Косме, блазень Олександр ДІДИК

Родріго, слуга Анатолій СУХАНОВ

Донья Анхела Аліна ПРОЦЕНКО

Донья Беатріс Ольга ВАСИНЮК

Ісабель, служниця Анна АРТЕМ’ЄВА

Клара, служниця Ольга АРМАСАР

Слуга Денис ДРАЧЕВСЬКИЙ

Діти - учні Київської Академії мистецтв.

 

Вистава йде на основній сцені. Вільна посадка.

Тривалість вистави з антрактом 2 год. 15 хв.

 

 

 

 

 

 

 

Комментарии  

0 # Мария 23.04.2014 15:25
Доброго дня, хотілось би дізнатися ціну квитка на цю виставу(було б непогано вказати ціни щодо всіх вистав), і чи є якісь знижки для студентів?
+3 # admin 23.04.2014 23:10
Вітаємо, Марія! Вартість квитка 100 грн. На даний момент знижок немає. ПРОТЕ! Ми регулярно проводимо вікторини, інколи надаємо знижки. Але дізнатись про це можна на офіційних сторінках в соціальних мережах. Долучайтеся! Беріть участь! Вигравайте! Приходьте на вистави!
+1 # Василь 14.11.2014 21:30
Дуже чудова вистава. Все стильно в дусі куртуазності. Чудове освітлення, чудовий музикальний супровід, чудове спілкування з залом. Неперевершені діти-примари. Едуард Кіхтенко - найкращий в чоловічій ролі - мужність, іспанська пристрасть, чітка інтонація. Саме так я представляв іспанську класику.
-1 # Богдан 26.03.2015 21:22
В більшості театрах вхід на вистави для студентів, зокрема гуманітарних спеціальностей - безкоштовно. Яка кількість студентських запрошень Ви виписуєте і за скільки часу до вистави потрібно приходити до адміністратора?
0 # admin 28.03.2015 14:34
Доброго дня! Оскільки наш театр камерний, то у нас майже завжди аншлаг.В першу чергу ми пускаємо студентів театральних спеціальностей (у разі наявності вільних місць), глядачів пільгової соціальної групи (інваліди, чорнобильці, малозабеспечені верстви населення). Наш головний адміністратор співпрацює зі студентськими комітетами (якщо у Вас є таке бажання, можете сконтактуватись з адміністратором т. 425-04-22). Також слідкуйте за нашими вікторинами та конкурсами в соціальних мережах (можете виграти запрошення або скористатись знижкою)
+3 # Ярослав 25.04.2015 06:31
Вистава супер! Загадкова темрява, присок жевріє в пічці, стара шафа приховує таємний хід, зірочки попід стелею - все просякнуто містицизмом. Ну, і, звісно ж, окремий респект діткам-привидам - вони чудові :-) "I see you" - посилання на фільм "Володар перснів" теж оцінив ;-)
+1 # Наталья 15.11.2018 21:23
прекрасный театр Колесо на Андреевском спуске, такой домашний и легкая испанская комедия... Так забавно как же ранее девушки развлекались завлекая парней... Легко и оставляет приятные нотки послевкусия....
+3 # Anastasiia Kostenko 21.04.2020 13:51
Мене просто захопило! Я не театрал,в планi я заснула на Лебединому озерi, й сказати,що я часто в театрi-не можна,скорiше кiно! Але це дiйсно чудова постановка... БРАВО! Маленький зал дуже затишний.