Ярослав Стельмах

ЕММА

emma

"бажання та спокуса" за романом Гюстава Флобера "Мадам Боварі" в 2 діях
zamovuty

Злети і падіння, ілюзії та мрії, гріховність і пристрасть, пориви серця і катастрофа – загадковість жіночої душі.

Вистава нагороджена «Київською Пектораллю» «За найкращу виставу на камерній сцені» і «За музику до вистави», Дипломом всеукраїнського театрального фестивалю «Класика сьогодні» "За створення жіночого образу засобами камерного театру" (Україна, м. Кам'янське), Дипломом фестивалю «Чорне море» (Туреччина, м. Трабзон).

 
фотогалерея відео icon press1преса

Дійові особи:

ЕММА -
заслужена артистка України Марія Грунічева

ЕММА - Ольга Армасар

ЕММА - Ольга Васинюк 

ШАРЛЬ БОВАРІ - Андрій Мороз

БЕРТА - Варвара Терехова

РОДОЛЬФ - Олександр Соловонюк

ЛЕОН - Денис Драчевський

ЛЕРЕ - заслужений артист України Олег Коваленко

ОМЕ - заслужений артист України Олег Лепенець

ФЕЛІСІТЕ - Анна Артем'єва

ЖЮСТЕН - Ярослав Флашнєр

СЛІПИЙ ЖЕБРАК - Ростислав Муравін

Священик, Оратор, Соборний доглядач, Лисий чоловік Владислав Пупков

РОБІТНИК - Сергій Бобко

 

Режисер-постановник - народна артистка України - Ірина Кліщевська

Сценографія - Сергій Московченко

Художник по костюмах - Світлана Заікіна

Балетмейстер - заслужена артистка України Олександра Майорова

Музичне офрмлення - Ігор Дядько

Композитор - народний артист України Михайло Чембержі

 

Тривалість вистави 2 год. 20 хв.

Вистава йде на основній сцені. Вільна посадка.

Вартість квитка 250 грн. 

Комментарии  

+5 # Людмила 01.11.2015 19:49
Щиро вдячна акторам за неперевершену гру! А режисеру-постан овнику з цей чудовий витвір! Емоції зашкалюють, зміст і постановка волею чи не волею, але навіюює на роздуми, і я впевнена в кожного глядач - свої переживання! Вистава, яка не лишає байдужим, варто піти, побачити і відчути! Дякую, неперевершено!
+4 # НАТАЛЬЯ 20.11.2015 20:24
Мы,переселенцы из Луганска, были любезно приглашены на Эмму администрацией театра. Спектакль произвел неизгладимое, ошеломляющие,не забываемое впечатление! Игра актеров, режиссура,музык а!!!все было просто великолепно! Были задеты все фибры души! Причем мне 51,а моей подруге 23. Понраврилось обеим! Рекомендуем всем ! И рекомендуйте своим знакомым! Не пожалеете! С благодарностью! Наталья и Алена
+2 # Дмитро Яковлєв 27.11.2017 21:32
Нарештi я потрапив на довгоочiкувану виставу "Емма"!!Моi враження - сильнiшi!!!по-п ерше,що менi сподобалося - це костюми,вони повнiстю пiдкреслили всю красу,щирiсть души,легку еротичнiсть та сексуальнiсть, характер головноi героiнi у виконаннi справжних Богинь Сцени -Аліна Проценко, Ольга Армасар, Мария Грунічева!!!так а вистава дуже актуальна в нашi часи! Дуже сподобалося гра в ролi Шарля - Андрія Мороза! по - друге,ось хто вмiє грати такi ролi(я не вперше бачив) - це роль Леона у виконаннi Дениса Драчевского! Денис - Великий Майстер таких ролей - майстрiв флiрта та коханцiв! Вадим Лялько в ролi Родольфо - супер! Що менi сподобалося та сильне враження додало - коли на сценi побачив момент розчарування вiд того,що нixто не допомiг в ситуацii з боргами!!!!!!!! це призвело до Фатального фiналу!!!!!!!!! Тобто,побачили, що було кохання чи нi?дякую ще раз за сильну виставу!Всiм,хт о подарував нам пристрасть, кохання, iнтригу, шок, момент iстини, фiнал - дякую!!!!!!!!!!